Yedi Metalurji - Doğaya ve canlılara zararsız ürünlerYedi Metalurji - Doğaya ve canlılara zararsız ürünler
Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler İletişim  

Ürün ve Hizmetler / Kimyasal Temizleme ve Parlatma Ürünleri / Duvar Kâğıtları için Hızlı Çözücü (Grunitz Tapeten SCHNELL Löser) Süper güçlü konsantre
Kullanım Talimatları

İnce duvar boyalarının temizliğinde bir miktar (şişenin yarısı) GRUNİTZ TAPETEN SCHNELL LÖSER ürününü yaklaşık 10-15 litre suyun içerisine ekleyiniz. Orta ve kalın duvar boyaları için 5 -10 litre su yeterli olacaktır. boya kalınlığına göre bir porsiyon 50 -100m2’lik bir alan için yeterlidir. Kullanıma hazır çözeltiyi tavan fırçası ile duvarın üzerine bolca ve eşit ölçüde, şerit halinde sürünüz. Boyanın kalınlığına göre, 5 ila 15 dakika boyunca etki etmesini bekleyiniz. Üst üste gelen şeritleri bir spatula yardımı ile çıkarınız. Su geçirmez boyaları önce tel ya da sivri dişli bir fırça ile kabartınız.

Uyarı: Çocukların ürüne temas etmesini engelleyiniz! Gözleri ve deriyi yakıcı etkiye sahiptir. Ürünün göz ile temasından kaçınınız. (Temas halinde hemen bol su ile durulayınız ya da bir doktora görününüz.)  Uygulama sırasında uygun eldivenler kullanınız. Yutma halinde derhal doktor tavsiyesine başvurunuz ve ambalajdaki bilgileri gösteriniz.

Badana boyaları ile yapılmış olan astarları GRUNITZ TAPETEN SCHNELL LÖSER ürününü uyguladıktan sonra çıkarınız. Uygulamadan önce hassas döşemeli tavanların üzerlerini örtünüz!

İçerik: 1000 ml


 

SWFObject 2 static publishing example page

Alternatif içerik

Kullanıcının bilgisayarında flash yüklü değilse burayı gösterecek Get Adobe Flash player

Kimyasal Temizleme ve Parlatma Ürünleri


 Ev ve Sanayi Tipi Temizleyiciler

 Boya ve Duvar Kağıtları için Yardımcı Malzemeler

 Polierpasten Macun tipi temizleme ve parlatma pastaları

 Diş ve mücevher endüstrileri için parlatma pastaları

 Feste Polierpasten Katı parlatma pastaları (Cilalar)

 Polierpulver Parlatma tozları

 Diamantpasten Elmas tozları