Yedi Metalurji - Doğaya ve canlılara zararsız ürünlerYedi Metalurji - Doğaya ve canlılara zararsız ürünler
Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler İletişim  

Ürün ve Hizmetler / Kimyasal Temizleme ve Parlatma Ürünleri / “METAGLAN” Gerçek Parlaklık Macunu (Metal bakımı, boya bakımı)

Büyük resim için lütfen tıklayınızPirinç, bakır, nikel, hafif metaller, altın, gümüş, krom ve lakları temizler, cilalar / parlatır ve bakımını yapar

METAGLAN, altın, gümüş, bronz, bakır, pirinç, çinko, alüminyum, paslanmaz çelik, magnezyum ve nikel gibi metal yüzeylerin temizliğinde, bakımında, korunmasında ve parlatılmasında kullanılmakla birlikte cam elyafta, cilalanmış üst yüzeylerde, jelkotlarda ve hava koşullarından dolayı yıpranan araba boyalarında da uygulanabilmektedir.  Şayet arabanızı kendiniz parlatmayı tercih edenlerdenseniz, arabanızın üzerindeki renk farklılıklarını da METAGLAN ile giderebilir ve arabanıza parlaklık kazandırabilirsiniz.

Cilalamayı (Polisaj) hobi olarak mı yapıyorsunuz, o zaman cilalı yüzeydeki (örneğin; otomobil) mat gölgeleri METAGLAN ile üst yüzeydeki diğer bölümler ile arasında renk tonu farkı, renk dalgalanması görülmeyecek şekilde kapatabilirsiniz.

METAGLAN, zehirsizdir, cilde zarar vermez ve metallerin parlaklığını kaybetmesini geciktiren, korozyona karşı özel bir koruma maddesi içerir. Ayrıca içeriğindeki anti-korosif madde ile metal yüzeylerin paslanmasını engeller.

METAGLAN, size metal bakımından çok daha fazlasını sunar.

METAGLAN, metal yüzeylerin kalitesini ve parlaklığını koruduğu için; evinizde, bahçenizde, arabanızda veya geminizde kullandığınız tüm diğer metal bakım ürünlerinin işlevlerini yerine getirecek niteliklere sahiptir.  

Uygulama

METAGLAN, kullanımı kolay bir üründür.  Kullanımdan sonra elde edeceğiniz sonuçlar sizi tatmin edecektir.  Kuru veya nemli bir bez üzerine, alacağınız METAGLAN macunu ile istediğiniz yüzey üzerinde elinizle beze dairesel hareketler yaptırarak uygulama yapınız. Kısa bir süre bekledikten sonra, gene aynı veya başka bir bez ile bu sefer  parlatma işlemini yapınız.

Örnek uygulama resimleri (Öncesi - sonrası)

Büyük resim için lütfen tıklayınızBüyük resim için lütfen tıklayınızBüyük resim için lütfen tıklayınız

Dikkat: Hem macunu (paste) süreceğiniz, hem de parlatma/polisaj yapacağınız tekstil bezin, elyaf bırakmayan ve yumuşak, yüzeyi çizmeyecek  yumuşak iplikli bir tekstilden olmasına dikkat ediniz!


 

SWFObject 2 static publishing example page

Alternatif içerik

Kullanıcının bilgisayarında flash yüklü değilse burayı gösterecek Get Adobe Flash player

Kimyasal Temizleme ve Parlatma Ürünleri


 Ev ve Sanayi Tipi Temizleyiciler

 Boya ve Duvar Kağıtları için Yardımcı Malzemeler

 Polierpasten Macun tipi temizleme ve parlatma pastaları

 Diş ve mücevher endüstrileri için parlatma pastaları

 Feste Polierpasten Katı parlatma pastaları (Cilalar)

 Polierpulver Parlatma tozları

 Diamantpasten Elmas tozları