Yedi Metalurji - Doğaya ve canlılara zararsız ürünlerYedi Metalurji - Doğaya ve canlılara zararsız ürünler
Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler İletişim  

Yedi Metalurji - Doğaya ve canlılara zararsız ürünler

Şirketimiz 1933 yılında Berlinli Kimyacı Walter Kernsten tarafından kurulduktan sonra 1969 yılından 1993 yılına kadar Johann Linden tarafından yönetilmiştir. Şirket yönetimi 1993 yılında şirket yöneticisi olarak eşit yetkilere sahip olan Hans ve Gisela Linden’a devredilmiştir.

Şirketimizin asıl işi, sanayide ve evde kullanılmak üzere yüksek kaliteli temizlik ürünleri üretmektir. Ayrıca dişçilik ve mücevherat sektöründe kullanılan metalleri, plastikleri temizleyebilecek ve parlatabilecek özelliklere sahip cila ve temizlik ürünleri, araba bakım ürünleri, boyacılara özel renovasyon ürünleri de firmamız tarafından sunulan geniş ürün yelpazesinin içinde yer almaktadır.

Dahası Linden Chemie Hellenthal firması sıvı, macun ve toz haldeki ürünlerin özel üretimine, özel dolumuna ve özel paketlenmesine yönelik hizmetler vermektedir.

76 yıllık deneyimimizin ardından yüksek kaliteli bir ürünün nelere ihtiyaç duyabileceğini hiç tereddüt etmeden söyleyebilecek ve söylenenleri uygulayabilecek bir firma haline geldik.

Orta ölçekli bir işletme olarak vizyonumuzu yüksek kaliteye, müşteri memnuniyetine ve esnekliğe dayalı olarak geliştirdik.

Sürdürülebilirlik

Biz gelecek nesilleri de düşünen bir şirketiz. Bu nedenle çevreyi korumak bizim için olmazsa olmazlardandır!

Güneş enerjisinden faydalanmak amacıyla tesislerimizin üzerine yaptığımız iki yatırım sayesinde aktif ve yenilenebilir enerji üretimini destekliyoruz.

  • Yatırım yaptığımız tesislerden biri şirketimizin bulunduğu Hellenthal bölgesinde yer alan 38,5 kWp üretim kapasiteli bir işletmedir.

Enerji dağıtım alanı kapsamasında bulunan akım ile 9 müstakil evin elektirik ihtiyacı yenilenebilir enerji akımı ile karşılanabilmektedir.

  • İkinci tesis ise Kreishaus-Euskirchen bölgesinde kurulan 55,2 kWp üretim kapasiteli bir işletmedir. Bu işletmeden sağlanan enerji ile yaklaşık 13 müstakil evin enerji ihtiyacı yenilenebilir enerji akımı ile karşılanabilmektedir.

Bu yatırımlar sayesinde şirketimiz çevreye zararlı karbondioksit emisyonunu yılda 23,5 ton oranında azaltmayı başarmıştır. 

Hizmetler

Temizlik amaçlı özel bir ürüne (evler, sanayiler veya endüstriyel tesisler…vb) , özel üretilmiş cila macununa veya cila emülsiyonuna mı ihtiyacınız var?

O halde hiç zaman kaybetmeyin ve bize ulaşın. Çünkü bizim şirketimiz ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tek adrestir. Bilgimiz ve uzman kadromuzun deneyimleri her bir müşterimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek potansiyele sahiptir.. Size sunacağımız ürün yüksek kalite de üretilerek başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir fiyat-performans oranı dahilinde size sunulmuştur.

Referanslar

Müşterilerimizin siparişlerine cevap vermek bizim günlük işlerimiz arasındadır. Bu nedenle aşağıdaki referanslar yoluyla ne kadar güçlü bir firma olduğumuzu keşfetmeniz mümkündür:

  • Ünlü mutfak ürünleri üreticileri, kendi hijyen ürünleri ile bizim temizlik ve bakım ürünlerimizi sizin hizmetinize tahsis ederler.
  • Lider sanayi kuruluşları (makine sanayisi, üretim sanayisi ve hammadde sanayisi gibi) yüksek kaliteli ürünlerimizden memnun kaldıklarından sürekli bizi tercih etmektedirler.
Makinelerimiz
Yatırım yaptık, çağı yakaladık!

…. Ve size düşen tek iş, size sunduğumuz fırsatlardan faydalanmaktır.

Sizin için yüksek performans gösteren makinelerimiz de mevcuttur. Bunlar:

  • VARIOFILL: Toz ürünlere yönelik dolum makinesi
  • IWI: Dolum üniteli silindir pres makinesi
  • V.I.S: Full otomatik karton kutu kapama makinesi

Detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Linden Chemie Hellenthal GmbH & Co. KGYedi Metalurji; Linden Chemie Hellenthal GmbH & Co. KG şirketinin Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

VeboschmidtYedi Metalurji; Veboschmidt şirketinin Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

SWFObject 2 static publishing example page

Alternatif içerik

Kullanıcının bilgisayarında flash yüklü değilse burayı gösterecek Get Adobe Flash player